Ons. 25. nov

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 25. nov

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 25. nov

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

18:30 - 20:30

Thunder oppdatert

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

18:30 - 20:30

Thunder - Digitalt

Digitalt

Tor. 26. nov

18:30 - 20:30

Gold

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 26. nov

17:00 - 18:30

Steel - digitalt

Digitalt

Tor. 26. nov

17:00 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

17:00 - 18:30

Black - NB endret sted!

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 26. nov

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 27. nov

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 27. nov

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 30. nov

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 30. nov

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 30. nov

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 30. nov

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 30. nov

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 30. nov

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 30. nov

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 30. nov

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 30. nov

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 30. nov

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 1. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 1. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 1. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 1. des

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 1. des

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 1. des

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 2. des

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 2. des

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 2. des

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 3. des

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 3. des

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 3. des

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 3. des

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 3. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 3. des

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 3. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 4. des

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 4. des

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 7. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 7. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 7. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 7. des

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 7. des

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 7. des

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 7. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 7. des

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 7. des

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 7. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 8. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 8. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 8. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 8. des

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 8. des

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 8. des

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 9. des

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 9. des

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 9. des

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 10. des

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 10. des

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 10. des

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 10. des

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 10. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 10. des

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 10. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 11. des

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 11. des

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Søn. 13. des

16:00 - 18:30

Juleavslutning

Søn. 13. des

16:00 - 19:30

Juleavslutning

Frydenberghallen

Søn. 13. des

12:00 - 15:00

Gold: Juleavslutning Gold

Sognsvann

Man. 14. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 14. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 14. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 14. des

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 14. des

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 14. des

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 14. des

17:00 - 18:30

Black (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 14. des

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 14. des

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 14. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 15. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 15. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 15. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 15. des

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 15. des

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 15. des

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 16. des

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 16. des

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 16. des

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 17. des

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 17. des

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 17. des

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 17. des

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 17. des

17:00 - 18:30

Black (Avlyst)

Brynseng skole

Tor. 17. des

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 17. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 18. des

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 18. des

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 21. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 21. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 21. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 21. des

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 21. des

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 21. des

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 21. des

17:00 - 18:30

Black (Avlyst)

Brynseng skole

Man. 21. des

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 21. des

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 21. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 22. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 22. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 22. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 22. des

18:30 - 20:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 22. des

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 22. des

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 23. des

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 23. des

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 23. des

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 24. des

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 24. des

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 24. des

18:30 - 21:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 24. des

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 24. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 24. des

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 24. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 25. des

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 25. des

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 28. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 28. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 28. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 28. des

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 28. des

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 28. des

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 28. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 28. des

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 28. des

16:30 - 18:30

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Man. 28. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 29. des

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 29. des

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 29. des

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 29. des

18:30 - 20:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tir. 29. des

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 29. des

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 30. des

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 30. des

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 30. des

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 31. des

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 31. des

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 31. des

18:30 - 21:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 31. des

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 31. des

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 31. des

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 31. des

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 1. jan

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 1. jan

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 4. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 4. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 4. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 4. jan

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 4. jan

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 4. jan

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 4. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 4. jan

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 4. jan

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 4. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 5. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 5. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 5. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 5. jan

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 5. jan

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 5. jan

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 6. jan

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 6. jan

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 6. jan

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 7. jan

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 7. jan

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 7. jan

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 7. jan

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 7. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 7. jan

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 7. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 8. jan

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 8. jan

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 9. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Søn. 10. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 11. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 11. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 11. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 11. jan

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 11. jan

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 11. jan

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 11. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 11. jan

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 11. jan

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 11. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 12. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 12. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 12. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 12. jan

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 12. jan

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 12. jan

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 13. jan

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 13. jan

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 13. jan

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 14. jan

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 14. jan

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 14. jan

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 14. jan

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 14. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 14. jan

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 14. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 15. jan

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 15. jan

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 16. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 17. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Man. 18. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 18. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 18. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 18. jan

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 18. jan

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 18. jan

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 18. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 18. jan

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 18. jan

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 18. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 19. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 19. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 19. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 19. jan

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 19. jan

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 19. jan

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 20. jan

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 20. jan

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 20. jan

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 21. jan

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 21. jan

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 21. jan

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 21. jan

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 21. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 21. jan

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 21. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 22. jan

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 22. jan

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 23. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Lør. 23. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Søn. 24. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 24. jan

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 25. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 25. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 25. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 25. jan

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 25. jan

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 25. jan

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 25. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 25. jan

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 25. jan

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 25. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 26. jan

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 26. jan

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 26. jan

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 26. jan

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 26. jan

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 26. jan

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 27. jan

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 27. jan

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 27. jan

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 28. jan

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 28. jan

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 28. jan

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 28. jan

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 28. jan

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 28. jan

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 28. jan

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 29. jan

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 29. jan

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 30. - Søn. 31. jan

09:00 - 19:00

Winter Open 2021

Drammenshallen

Man. 1. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 1. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 1. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 1. feb

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 1. feb

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 1. feb

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 1. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 1. feb

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 1. feb

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 1. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 2. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 2. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 2. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 2. feb

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 2. feb

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 2. feb

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 3. feb

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 3. feb

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 3. feb

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 4. feb

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 4. feb

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 4. feb

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 4. feb

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 4. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 4. feb

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 4. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 5. feb

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 5. feb

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 8. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 8. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 8. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 8. feb

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 8. feb

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 8. feb

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 8. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 8. feb

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 8. feb

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 8. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 9. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 9. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 9. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 9. feb

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 9. feb

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 9. feb

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 10. feb

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 10. feb

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 10. feb

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 11. feb

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 11. feb

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 11. feb

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 11. feb

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 11. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 11. feb

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 11. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 12. feb

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 12. feb

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 13. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Lør. 13. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Søn. 14. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 14. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 15. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 15. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 15. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 15. feb

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 15. feb

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 15. feb

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 15. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 15. feb

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 15. feb

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 15. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 16. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 16. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 16. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 16. feb

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 16. feb

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 16. feb

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 17. feb

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 17. feb

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 17. feb

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 18. feb

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 18. feb

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 18. feb

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 18. feb

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 18. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 18. feb

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 18. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 19. feb

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 19. feb

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 20. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Søn. 21. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 22. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 22. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 22. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 22. feb

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 22. feb

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 22. feb

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 22. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 22. feb

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 22. feb

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 22. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Man. 22. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Tir. 23. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Ons. 24. feb

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 24. feb

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 24. feb

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Ons. 24. feb

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Tor. 25. feb

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 25. feb

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 25. feb

18:30 - 21:00

Gold (Avlyst)

Frydenberghallen

Tor. 25. feb

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 25. feb

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 25. feb

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 25. feb

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 26. feb

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 26. feb

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 1. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 1. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 1. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 1. mar

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 1. mar

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 1. mar

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 1. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 1. mar

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 1. mar

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 1. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 2. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 2. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 2. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 2. mar

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 2. mar

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 2. mar

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 3. mar

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 3. mar

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 3. mar

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 4. mar

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 4. mar

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 4. mar

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 4. mar

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 4. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 4. mar

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 4. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 5. mar

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 5. mar

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 6. mar

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Søn. 7. mar

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 8. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 8. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 8. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 8. mar

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 8. mar

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 8. mar

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 8. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 8. mar

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 8. mar

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 8. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 9. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 9. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 9. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 9. mar

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 9. mar

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 9. mar

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 10. mar

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 10. mar

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 10. mar

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 11. mar

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 11. mar

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 11. mar

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 11. mar

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 11. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 11. mar

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 11. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 12. mar

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 12. mar

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 13. mar

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 14. mar

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 14. mar

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 15. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 15. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 15. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 15. mar

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 15. mar

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 15. mar

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 15. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 15. mar

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 15. mar

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 15. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 16. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 16. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 16. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 16. mar

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 16. mar

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 16. mar

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 17. mar

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 17. mar

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 17. mar

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 18. mar

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 18. mar

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 18. mar

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 18. mar

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 18. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 18. mar

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 18. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 19. mar

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 19. mar

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 22. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 22. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 22. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 22. mar

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 22. mar

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 22. mar

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 22. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 22. mar

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 22. mar

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 22. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 23. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 23. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 23. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 23. mar

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 23. mar

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 23. mar

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 24. mar

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 24. mar

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 24. mar

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 25. mar

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 25. mar

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 25. mar

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 25. mar

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 25. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 25. mar

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 25. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 26. mar

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 26. mar

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 29. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 29. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 29. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 29. mar

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 29. mar

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 29. mar

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 29. mar

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 29. mar

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 29. mar

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 29. mar

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 30. mar

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 30. mar

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 30. mar

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 30. mar

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 30. mar

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 30. mar

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 31. mar

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 31. mar

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 31. mar

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 1. apr

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 1. apr

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 1. apr

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 1. apr

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 1. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 1. apr

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 1. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 2. apr

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 2. apr

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 5. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 5. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 5. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 5. apr

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 5. apr

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 5. apr

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 5. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 5. apr

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 5. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 5. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 6. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 6. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 6. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 6. apr

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 6. apr

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 6. apr

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 7. apr

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 7. apr

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 7. apr

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 8. apr

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 8. apr

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 8. apr

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 8. apr

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 8. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 8. apr

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 8. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 9. apr

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 9. apr

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Lør. 10. apr

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Søn. 11. apr

10:00 - 18:00

Ekstratrening Thunder

Frydenberghallen

Man. 12. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 12. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 12. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 12. apr

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 12. apr

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 12. apr

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 12. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 12. apr

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 12. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 12. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 13. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 13. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 13. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 13. apr

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 13. apr

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 13. apr

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 14. apr

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 14. apr

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 14. apr

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 15. apr

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 15. apr

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 15. apr

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 15. apr

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 15. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 15. apr

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 15. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 16. apr

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 16. apr

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 19. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 19. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 19. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 19. apr

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 19. apr

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 19. apr

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 19. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 19. apr

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 19. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 19. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 20. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 20. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 20. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 20. apr

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 20. apr

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 20. apr

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 21. apr

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 21. apr

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 21. apr

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 22. apr

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 22. apr

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 22. apr

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 22. apr

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 22. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 22. apr

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 22. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 23. apr

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 23. apr

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 26. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 26. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 26. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 26. apr

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 26. apr

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 26. apr

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 26. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 26. apr

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 26. apr

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 26. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 27. apr

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 27. apr

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 27. apr

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 27. apr

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 27. apr

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 27. apr

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 28. apr

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 28. apr

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 28. apr

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 29. apr

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 29. apr

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 29. apr

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 29. apr

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 29. apr

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 29. apr

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 29. apr

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 30. apr

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 30. apr

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Søn. 2. mai

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 3. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 3. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 3. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 3. mai

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 3. mai

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 3. mai

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 3. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 3. mai

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 3. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 3. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 4. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 4. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 4. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 4. mai

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 4. mai

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 4. mai

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 5. mai

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 5. mai

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 5. mai

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 6. mai

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 6. mai

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 6. mai

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 6. mai

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 6. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 6. mai

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 6. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 7. mai

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 7. mai

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Søn. 9. mai

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 10. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 10. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 10. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 10. mai

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 10. mai

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 10. mai

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 10. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 10. mai

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 10. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 10. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 11. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 11. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 11. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 11. mai

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 11. mai

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 11. mai

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 12. mai

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 12. mai

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 12. mai

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 13. mai

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 13. mai

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 13. mai

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 13. mai

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 13. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 13. mai

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 13. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 14. mai

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 14. mai

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Søn. 16. mai

10:00 - 18:00

Ekstratrening Gold

Frydenberghallen

Man. 17. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 17. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 17. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 17. mai

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 17. mai

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 17. mai

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 17. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 17. mai

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 17. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 17. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 18. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 18. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 18. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 18. mai

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 18. mai

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 18. mai

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 19. mai

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 19. mai

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 19. mai

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 20. mai

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 20. mai

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 20. mai

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 20. mai

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 20. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 20. mai

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 20. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 21. mai

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 21. mai

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 24. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 24. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 24. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 24. mai

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 24. mai

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 24. mai

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 24. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 24. mai

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 24. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 24. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 25. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 25. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 25. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 25. mai

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 25. mai

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 25. mai

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 26. mai

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 26. mai

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 26. mai

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen

Tor. 27. mai

19:00 - 21:00

Thunder

Brynseng skole

Tor. 27. mai

18:30 - 20:00

Steel

Frydenberghallen

Tor. 27. mai

18:30 - 21:00

Gold

Frydenberghallen

Tor. 27. mai

18:30 - 20:30

Eclipse

Brynseng skole

Tor. 27. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Tor. 27. mai

16:30 - 18:30

Shine

Frydenberghallen

Tor. 27. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Fre. 28. mai

20:00 - 21:00

Turntrening gruppe 1 og 3

Leirskallen turnhall

Fre. 28. mai

19:00 - 20:00

Turntrening gruppe 2 og 4

Leirskallen turnhall

Man. 31. mai

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Man. 31. mai

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Man. 31. mai

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Man. 31. mai

18:30 - 20:00

Silver

Frydenberghallen

Man. 31. mai

18:30 - 20:00

Mini Glow

Brynseng skole

Man. 31. mai

18:30 - 20:00

Mini Bronze

Brynseng skole

Man. 31. mai

17:00 - 18:30

Black

Brynseng skole

Man. 31. mai

16:30 - 18:30

White

Frydenberghallen

Man. 31. mai

16:30 - 18:30

Gold

Frydenberghallen

Man. 31. mai

16:30 - 18:30

Fearless

Brynseng skole

Tir. 1. jun

20:00 - 22:00

Shine

Frydenberghallen

Tir. 1. jun

20:00 - 22:00

Eclipse

Frydenberghallen

Tir. 1. jun

18:30 - 20:00

Thunder

Frydenberghallen

Tir. 1. jun

18:30 - 20:00

Gold

Frydenberghallen

Tir. 1. jun

16:30 - 18:30

Steel

Frydenberghallen

Tir. 1. jun

16:30 - 18:30

Silver

Frydenberghallen

Ons. 2. jun

19:30 - 21:00

White

Frydenberghallen

Ons. 2. jun

18:00 - 19:30

Mini Glow

Frydenberghallen

Ons. 2. jun

18:00 - 19:30

Mini Bronze

Frydenberghallen